اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

با خیالی آسوده مراسمات را به ما بسپارید

چاپ آرنیکچاپ آرنیکچاپ آرنیک

ضمانت کیفیت

ما در گروه آوا و نوا به شما ضمانت میدیم که بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم ، ما خدمات ارائه به شما رو گارانتی بازگشت وجه خواهیم کرد

سال ها تجربه

آوا و نوا با به کار گیری سال ها تجربه خود در اجرای انواع مراسمات با ایده پردازی در مجالس شما باعث برگزاری هرچه با شکوه تر آن می شود.

تیم مجرب و حرفه ای

آوا و نوا با در اختیار داشتن حرفه ای ترین نوازندگان و با تجربه ترین مداحان عضو انجمن مداحی کشور تضمین کیفیت مجالس شماست

خدمات گروه آوا و نوا

خدمات بهشت زهرا

خدمات بهشت زهرا

خدماتی از قبیل سیستم صوتی ، مداح ، گروه عرفانی ، هماهنگی جهت پذیرایی مهمانان و ... از جمله خدماتی هست که در توسط آوا و نوا در بهشت زهرا انجام می شود .

خدمات مجالس

یکی از دغدغه های صاحبان مجالس تهیه ملزومات پذیرایی از قبیل میز و صندلی ، پک پذیرایی و ... که در آوا و نوا با تکیه برتجارب متعدد این خدمات ارائه می شود .

تامین سیستم صوتی

تامین سیستم صوتی

آوا و نوا دارای آخرین و جدیدترین سیستم ها صوتی جهت برگزاری مراسمات هموطنان است ، ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید بهترین سیستم صوت را در مراسمات داشته باشید

مداح مراسم

اعزام مداح

آوا و نوا با در اختیار داشتن مداحان برجسته کشور و با تجربه برای هرچه بهتر شدن مراسمات هموطنان در به محل برگزاری مراسم اعزام می کند.

گروه ترحیم عرفانی

گروه موسیقی عرفانی

با توجه به مدرن شدن و متفاوت شدن مراسم ها خدمات خاص گروه موسیقی توسط گروه آوا و نوا ارائه می شود که سبک مراسم را متفاوت می کند.

مداحی با نی و دف

مداحی با نی و دف به مراسمات ختم جلوه خاصی می دهد ، این خدمات با تیم نوازندگی بسیار حرفه ای و با تجربه توسط گروه آوا و نوا انجام می شود .

آوا و نوا به روایت تصویر

در این قسمت ویدئویی از برخی نمونه کارهای از گروه آوا و نوا را برای شما به نمایش گذاشته ایم

مجله آوا و نوا

در این قسمت گزیده مطالب مجله آوا و نوا رو مشاهده می کنید