کلیپ ختم

کلیپ ختم

از آنجایی که امروزه به دلایل گوناگون، مانند پر مشغله بودن مردم و یا اینکه ساکن بودن برخی از اعضای خانواده در خارج از کشور و… برخی از اعضای خانواده نمی توانند خود را به مراسم ترحیم بستگان برسانند، فیلمبرداری مراسم ترحیم به شدت مورد توجه قرار گرفته است به طوری که به یکی از مهمترین بخش های یک مراسم ختم تبدیل شده است. خانواده ها با این فیلمبرداری ها می خواهند که عزیزان راه دور خود را نیز به حال و هوای خود نزدیک کرده تا بتوانند مانع از تنهایی آن ها شوند و به نحوی آن ها را به جمع خود بیاورند تا به صورت دسته جمعی و در کنار یکدیگر سوگواری کنند. به همین دلیل خدمات فیلمبرداری از مراسم ترحیم به یکی از مهمترین خدماتی تبدیل شده است که ما در این مجموعه ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر از جزئیات خدمات فیلمبرداری از مراسم ترحیم توصیه می کنیم که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

 نمونه کلیپ سوزناک برای مادر

نمونه کلیپ برای جوان ناکام

نمونه کلیپ برای دختر جوان

روش گرفتن فیلم برای مراسم ترحیم

مراسم ختم گرفتن کلیپ ویدیویی یا عکس باید با احترام به مراسم و مردم شرکت کننده در آن گرفته شود. در این موارد مهم است که نکات زیر را در نظر داشته باشید:

مراسم ختم یک رویداد غمگین و احساسی است. تا جای ممکن تحت تأثیر احساس در مراسم نباشید و برای گرفتن کلیپ ویدیویی یا عکس، در مراسم به آرامی عمل کنید. اگر سکوهای ویدیوگرافی در مراسم وجود دارد، از آنها استفاده کنید. در غیر این صورت، از محلی که تأثیر کمتری در مزاحمت مردم یا گروه اجرا کننده بر مراسم دارد برای گرفتن تصاویر استفاده کنید. صدای دوربین یا تلفن همراه خود را خاموش کنید تا سکوت مراسم نشکند. اگر می‌خواهید تصاویر از افراد خاصی گرفته شود، از آنها اجازه بگیرید. احترام به حریم خصوصی افراد بسیار مهم است.

اگر قصد دارید این تصاویر را در شبکه‌های اجتماعی یا در جاهای عمومی منتشر کنید، به محتوا دقت کنید و مطمئن شوید که آن احترام به مراسم و افراد در آن را حفظ میشود  میزان زیادی از گرفتن ویدیو یا عکس در مراسم ختم اگر زیاد جلب توجه میشود  اجتناب کنید. از این که میزان استفاده را با اندازه و معقول نگه دارید مطمئن شوید. به محض پایان مراسم، تصاویر خود را گرفته و دوربین یا تلفن همراه را خاموش کنید. با رعایت این نکات، می‌توانید تصاویر مراسم ختم را به احترام به مراسم و افراد در آن به خوبی ثبت کنید.

هزینه مراسم فیلم برداری برای مراسم ختم

هزینه فیلمبرداری مراسم ترحیم بستگی به مدت زمان مراسم ترحیم، تاریخ برگزاری مراسم و نوع خدماتی است که از مجموعه ما رزرو میشود. در حالت کلی فیلمبرداری های طولانی تر به طوریکه کل مراسم را تحت پوشش قرار دهد و از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، نیاز به پرداخت هزینه های بیشتری دارد. اما اگر تمایل دارید از جزییات دقیق هزینه فیلمبرداری از مراسم ترحیم مطلع شوید، کافی است که از طریق یکی از راه های ارتباطی گفته شده با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آن ها اطلاعات کامل و جامعی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهند. بعد از گرفتن اطلاعات لازم و در صورت تمایل می توانید اقدام به رزرو خدمات فیلمبرداری از مراسم ترحیم نمایید.

خدمات شرکت ترحیم (آوا و نوا ) شامل آماده سازی پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، سینی حلوا و خرما آماده، چاپ بنر ترحیم و میزآرایی می باشد. همچنین شایان ذکر است که فیلمبرداری به صورت حرفه ای با کیفیت HD، تدوین و میکس موزیک های مناسب بروی فیلم با مناسبت ترین قیمت توسط شرکت ( آوا و نوا ) انجام می شود.

 با ما در اینستاگرام همراه باشید

گروه آوا و نوا

گروه آوا و نوا

امتیاز این مطلب
5/5

مطالب جذاب

Instagram WhatsApp WhatsApp
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.